O Nas

TCFMED

Głównym celem sklepu tcfmed.pl jest zagwarantowanie nabywcom szybkiego dostępu do asortymentu do higieny i pielęgnacji. Wysoka jakość oferowanych produktów doskonale koresponduje z rzetelną obsługą Klienta oraz intuicyjnym sposobem poruszania się po sklepie. Dzięki temu dokonywane przez Państwa transakcje stają się o wiele prostsze i bezpieczniejsze, a wszelkie decyzje w 100% trafne!

Nieustannie dążymy do tego, aby nabywcy dokonujący zakupu urządzeń higienicznych za pośrednictwem sklepu tcfmed.pl obdarzyli zaufaniem naszą markę. Dlatego też w naszych działaniach duży nacisk kładziemy na przestrzeganie obowiązujących w Polsce praw konsumenckich. Jeśli zamówiony towar okaże się wadliwy bądź niezgodny z umową, Nabywcy przysługuje prawo do złożenia reklamacji lub odstąpienia od umowy. Każdy oferowany przez nas towar opatrzony jest gwarancją producenta.

Pragniemy Państwa poinformować iż każdy zakupiony produkt wspomaga nasze przedsiębiorstwo społeczne TCF HUB.

Z powodu KoronaWirusa zostali zmuszeni zamknąć klub od 14-stego marca. W tym klubie realizowane są głównie zadania i cele społeczne : Liga Seniora , Szkółka Dziecięca , Małopolska Liga Bilardowa, sekcja darta i piłkarzykowa .

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie !!!

W liczbach:

900 +
Klientów
+
Produktów
+
Lat doświadczenia

Dlaczego warto nam zaufać?

TCFMED.PL

Wszystko dla zdrowia

  • Kompleksowa oferta "szyta na miarę"
  • Wysoki poziom obsługi Klienta
  • Największy wybór urządzeń higienicznych od sprawdzonych producentów
  • Konkurencyjne ceny